Meet The Team

 • Sümeyra Bektaş
  Diş Hekimi

  Sümeyra Bektaş Zonguldak Karaelmas (Bülent Ecevit) Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2016 yılında mezun oldu.Prof.Dr. Patricia Valerio’dan aldığı eğitimler başta olmak üzere çok sayıda ve sürekli eğitim aldı.

  Dt. Sümeyra Bektaş

  Sümeyra Bektaş, İstanbul’da doğdu ve eğitimine T.E.V. Zahide Zehra Garing İlkokulunda başladı, Üsküdar Anadolu Lisesinde devam etti. Zonguldak Karaelmas (Bülent Ecevit) Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2016 yılında mezun oldu.Prof.Dr. Patricia Valerio’dan aldığı eğitimler başta olmak üzere çok sayıda ve sürekli eğitim aldı. 2018 Mayıs’tan itibaren kendi kurucusu olduğu klinikte çalışmaktadır.

   

   

   

  Read More
 • Osman Bektaş
  Mesul Müdür

  Bursa Uludağ Üniversitesinde Elektrik ve Elektronik Mühendisliği okurken gittiği İtalya’da University of Naples Federico II ‘ da bir dönem eğitim aldı. 2018 yılında mezun oldu. İngilizceyi iyi derecede biliyor. Eae’de çok kısa bir süre çalıştıktan sonra aynı dönemde kurulan Dt.Sümeyra Bektaş’ ın kliniğinde mesul müdürlük görevi yapmaya başladı.

  Her journey began on working her way through all aspects of the practice giving her the knowledge and understanding of the nuts and bolts of the practice.

  Osman Bektaş

  İstanbul doğumlu. İlkokulu T.E.V. Zahide Zehra Garing’te, liseyi Üsküdar Çagribey Anadolu Lisesinde okudu. Bursa Uludağ Üniversitesinde Elektrik ve Elektronik Mühendisliği okurken gittiği İtalya’da University of Naples Federico II ‘ da bir dönem eğitim aldı. 2018 yılında mezun oldu. İngilizceyi iyi derecede biliyor. EAE’de çok kısa bir süre çalıştıktan sonra aynı dönemde kurulan Dt.Sümeyra Bektaş’ ın kliniğinde mesul müdürlük görevi yapmaktadır.

  Read More
Yardıma İhtiyacınız mı Var? Hemen Yazın