Ekibimiz

 • Sümeyra Bektaş
  Diş Hekimi
  Sümeyra Bektaş
  Diş Hekimi

  Dt. Sümeyra Bektaş

  Sümeyra Bektaş, İstanbul’da doğdu ve eğitimine T.E.V. Zahide Zehra Garing İlkokulunda başladı, Üsküdar Anadolu Lisesinde devam etti. Zonguldak Karaelmas (Bülent Ecevit) Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2016 yılında mezun oldu.Prof.Dr. Patricia Valerio’dan aldığı eğitimler başta olmak üzere çok sayıda ve sürekli eğitim aldı. 2018 Mayıs’tan itibaren kendi kurucusu olduğu klinikte çalışmakta.Hiç bırakmadığı hobileri ise eğlenceli videolar çekmek ve tarihle ilgilenmek. Onun dışında trekking, seyahat etmek, roman okumak, arkadaşlarına makyaj yapmak fırsat buldukça ilgilendiği hobileridir.

 • Volkan Özbalçık
  Diş Hekimi
  Volkan Özbalçık
  Diş Hekimi

  Dt. Volkan Özbalçık

 • placeholder
  Berna Özen
  Asistan
  placeholder
  Berna Özen
  Asistan

  Berna Özen

  İstanbul doğumlu. 2016 yılında Dt. Sümeyra Bektaş’ın çalışıyor olduğu poliklinikte asistanlığa başladı ve 2018 yılında onun kurduğu kliniğe geçiş yaptı. Genel diş hekimliği bölümleri dışında cerrahi ve ortodonti asistesi yapıyor. Hobileri yeni yemek tarifleri denemek, basketbol ve futbol maçı izlemek, kitap okumak. Fenerbahçeli.

 • Oğuzhan Bektaş
  Diş Teknisyeni
  Oğuzhan Bektaş
  Diş Teknisyeni

  Oğuzhan Bektaş

  1999 yılında İstanbul’da doğdu. 2019 yılında Medipol Üniversitesi Diş Protez Teknisyenliği bölümünden mezun olarak iş hayatına Türkiye’nin implantüstü protez ve estetik alanında önde gelen laboratuvarlarından olan Universal Dental Studio’da başladı. Dt. Sümeyra Bektaş ‘ın da burayla beraber çalışması dolayısıyla eş zamanlı olarak kliniktede görev yapmakta. Oyun oynamak, dizi izlemek, gezmek hobileri arasında. Beşiktaşlı.

 • Osman Bektaş
  Mesul Müdür
  Osman Bektaş
  Mesul Müdür

  Osman Bektaş

  İstanbul doğumlu. İlkokulu T.E.V. Zahide Zehra Garing’te, liseyi Üsküdar Çagribey Anadolu Lisesinde okudu. Bursa Uludağ Üniversitesinde Elektrik ve Elektronik Mühendisliği okurken gittiği İtalya’da University of Naples Federico II ‘ da bir dönem eğitim aldı. 2018 yılında mezun oldu. İngilizceyi iyi derecede biliyor. Eae’de çok kısa bir süre çalıştıktan sonra aynı dönemde kurulan Dt.Sümeyra Bektaş’ ın kliniğinde mesul müdürlük görevi yapmaya başladı. Futbol oynamak başta olmak üzere karakalem resim çizmek, oyun oynamak sevdiği uğraşlarıdır. Beşiktaşlı.

 • placeholder
  Hatun Kartal
  Aşçı
  placeholder
  Hatun Kartal
  Aşçı

  Hatun Kartal

  Gümüşhane doğumlu. Meslek hayatına 2018 yılında Dt.Sümeyra Bektaş’ın kurmuş olduğu klinikte aşçı olarak başladı.’Hatunca Pratik Tatlar’ adlı youtube kanalı  ve instagram sayfasında yemek tarifi videoları paylaşıyor. 1 çocuk annesi ve hobileri yeni yerler keşfetmek, yeni tarifler yapmak.

Yardıma İhtiyacınız mı Var? Hemen Yazın